Bursa Kombi Petek Temizleme Servisi

Tesisat ve Petek Temizleme Servisi
Yetkili Kişi : Radyatör Temizleme Servisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Bursa Kombi Petek Temizleme Servisleri

0553 657 3592

Bursa Kombi ve Petek Temizleme

 

Kombi tesisat temizliği hizmetini tüm Bursa geneline vermekteyiz. Ayrıca su kaçağı tespit ekibimiz de alanında uzman kişilerdir yanlış teknikler ile sizleri uğraştırmayan kadroya sahibiz. 

Tadilat yapılan binalarda banyo gider ve klozet wc lere dökülen kum çimento kalekim artıklarının içeride donma vererek atık su borusunun işlevini bloke etmesidir. Petek temizliği ve genel tesisat temizliğinin standart olarak iki yılda bir yapılması gerekiyor. 

Bursa geneli kombi bakım servisleri, bu tür firmalar size olmadık arızalar çıkartır sizden ciddi rakamlar alarak evden ayrılırlar. Tesisat temizleme operasyonu arkasından tesisatta bulunan partikülleri silisyonlu radyatör temizliği operasyonu yapıldıktan sonra rahatlama görülür. Yüzeyden kopan pas tabakaları, yeni pas tabakalarının oluşmasına ve metalik yapının delinmesine ve fonksiyonunu yitirmesine yol açar. Kombi kazanı haricinde, diğer ekipmanların bakımı (temizliği) düzgün ekipmanlar, uzman ekipler ve uygun kimyasallarla yapılması gerekir.

Bursa Petek Temizleme firması olarak 2006 yılından beri bu faaliyetleri yürütmekteyiz. Petekler sökülerek yapılan temizleme işlemleri yönteminde sadece peteklerin içi temizlenmekte, borulardaki kireç ise yerinde kalmaktadır. Isı kaybının önüne geçmek için hem kombi bakımı hem de petek temizleme işinin yapılması gerekmektedir. Petek / Radyatör sorunlarınız da uzman ekibimize başvurduğunuzda, gereken işlemler yapıldıktan sonra hem ısınma problemi ortadan kalkar hem de yakıt tasarrufu sağlanır.