Bursa Kombi Bakım Ücreti-Fiyatları

Kombi ve Klima Tamir Bakım Servisleri
Yetkili Kişi : Kombi Tamir Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Bursa Kombi Bakım Ücreti-Fiyatları

0553 657 3592

Bursa Kombi Bakım Ücretleri

Kombi için bacalı cihazlarda baca çekiş kontrolü ve yapılması gerekenler vardır. kombi bakımı firması olarak düzenli bakımlar yapmaktayız. Elektronik aletlerin tümünde olduğu gibi yaşam alanlarında kullanılan kombilerin arıza vermesi olasıdır. deneyimli teknikerleri neticesinde cihazını montajı yapıldığı yerde size zaman kaybettirmeden araçlarında bulunan parçalar neticesinde kısa bir süre arasında onarımını ortaya koyarak siz değerli müşterilerimize cihazınızı çalışır boyutda teslim eder. Kullanımı ile birlikte büyük kolaylık ve avantajlar sağlamakta olan kombi, belli kullanım süreleri sonunda her elektronik ürün gibi çeşitli bakım, onarım ve tadilata ihtiyaç duyabilmektedir. 

Tesisat temizliği size yüzde otuza varan tasarruf sağlayacaktır. Periyodik Kombi bakımı ne zaman yapılmalı? diye soran müşterilerimize her yıl mutlaka yıllık kombi bakımlarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Eskiden sobalara kömür ve odun taşıma terdi yaşayan insanlar kombilerle birlikte tüm bunlardan kendilerini kurtarmışlardır Her nimetin bir de külfeti vardır atasözü kombiler hakkında belki de en belirleyici ve en en uygun olan sözlerden birisi olmuştur. 

Öngörülebilir arıza oluşumlarını engellemek, güveli, verimli ve ekonomik yakıt tüketimi için kombi bakımınızı yılda 1 kez periyodik olarak mutlaka yaptırın !. Biz uzman kadromuz ve üstün son teknolojik makinalarımız ile merkezi sistem kalorifer tesisatınıza zarar vermeyecek en uygun kimyasallarla ısınma garantisi göstererek temizlik ve bakımını yapıyoruz. Bursagenelinde ustalarımız son derece dikkatli ve titiz çalışarak düzgün solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla peteklerinizi temizliyoruz. Kombi hakkında bilinçlenmek, kombi tamiri, kombi tesisatı yaptırmak için bilinçlenmek istiyor iseniz bizi arayabilirsiniz. Petek temizliği servisi Bursa il ilçelerinde tüm mahallelere servis imkanı sağlamaktayız. Kombi servisi; arıza ve bakım işlemleri için gerekli olmakla birlikte, ısıtma sistemlerinde kombi kullanılan tüm alanlarda yılda minimum bir kere kombi servis hizmeti alınmalıdır. Aradığınızda kaydınızı bırakıp yaptırmak istediğiniz uygulaması söyleyebilirsiniz. En kısa sürede evinize ulaşan ekiplerimiz, size en kalıcı ve hızlı çözümleri sunacaktır.