Bursa Klima Bakım Fiyatları

Kombi ve Klima Tamir Bakım Montaj Servisleri
Yetkili Kişi : Klima Bakım Onarım ve Montaj Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Bursa Klima Bakım Fiyatları

0553 657 3592

Bursa Klima Bakım Fiyatları

Bursa kombi servisi, uzun yıllardır aranılan ve güvenilen bir marka olmanın hakkını veriyor. Kombi seçiminde önemli unsurlardan birisi; dairenizin hangi yöne baktığıdır çünkü; kuzey yönüne bakan daireler ile tam gün güneşi gören daireler farklı ısıtma ihtiyaçlarına sahiptirler. Kış aylarında evlerinizi ısıtan kombiler büyük bir değer taşımaktadır. Zaman olarak sonbahar mevsiminde veya yaz ayının başlangıcında yaptırılması gerekir. 

Genelde kombinin kullanılmadığı yaz aylarında bakım yapılırsa sizin için daha iyi olacaktır. Bursa Kombi Servisi hizmeti almak için bizi Bursa arasında tüm semtlerinden arayabilir kombi arızası vaziyetinde servis kaydı bırakabilirsiniz. Periyodik kombi bakım hizmetlerimiz içerisinde ilk olarak öncelikle kombinin su sızdırıp sızdırmadığının kontrolünü sağlarız. 

Cihazı kısık derecede kullanmak cihaza zarar vermez. kombinizle ilgili probleminiz her ne olursa olsun bir telefon kadar uzağınızdayız. Kombi tercihinde ilk maliyet değil, tüketim bedeli ve servis maliyetlerinin de önemli olduğu unutulmamalıdır. Bursa kombi bakım servisimizde bakımınızı yaparken bacanın sızıntı yapıp yapmadığı kontrol edilir. Bursagenelinde yaptığımız işlerde de firmamız tarafından garanti veriyoruz. Radyatörlerin ortalama 3 yılda bir kez temizlenmesi uygundur. Değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti güvencesi vermekteyiz bizi Bursa’ ilinin her yerinden arayabilirsiniz. Cihazınızda meydana gelecek sorunlarda çağrı merkezimizden verdiğimiz yöntem destek sonucu sorun giderilmiyorsa, kesinlikle cihaza müdahale etmeyin. 

Hızlı ve sağlıklı hizmet anlayışı ile çalışan kombi servisi, bir telefonla kapınıza gelmektedir. Cihazınız Çalışıyor fakat ısıtmıyor, Kalorifer termostat derecesi düşüktür.