Bursa Halı Yıkama Yerleri

Halı ve Koltuk Yıkama Yerleri
Yetkili Kişi : Halı Yıkama Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Bursa Halı Yıkama Yerleri

0552 219 6194

Bursa Halı Yıkama Yerleri

Halı şampuanının çözünürlüğü mükemmel olmalıdır. Stor perde ve zebra perde kullananların en çok merak ettikleri, hatta alırken ilk önce sordukları soru stor perde ve zebra perde nasıl temizlenir hususudur. Evlerinizde, iş yerlerinizde, çalıştığınız ortamlarda halılar mevcuttur, ayaklarımız ile taşıdığımız kirlerin tamamını halılarımıza hapsederiz. Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri ve farklı halı şampuanları bulunmaktadır. Battaniyeleriniz fabrikamıza girmeden önce bir gram tozunda yaklaşık yüz elli bin mikroorganizma ve yüz milyona yakın mikrop bulunmakta iken, yıkama ve dezenfekte havuzuna girdikten sonra, bu mikroplardan eser kalmaz ve tamamen arınır. 

En son model koltuk yıkama makinesi kullanılmış olsa dahi koltuk yıkama yapacak olan kişi kumaş bilgisi ve kir çıkarma bilgisi mevzusunda yetersiz ise yapılan işin hiç bir anlamı yoktur. Biz olarak kesinlikle verdiğimiz hizmetin arkasında duran kurumsal bir firmayız. 

Halı yıkatmak isteyen kişiler halının en güzel biçimde temizlenmesi yanında, uygun bir ücrete temizlenmesi hususunda da hassasiyet gösterirler. Halılarınızın görsel ve şekilsel olarak herhangi bir bozukluğa uğramayacağına sağlıklı olabilirsiniz. Bursa halı yıkama, yorumu size bırakıyor. 

İşini titizlikle yürütmekte olan firmamızdan sizlerde çok memnun kalabilirsiniz.