Bursa Beyaz Eşya Servisleri

Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisleri
Yetkili Kişi : Beyaz Eşya Tamir Servisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Bursa Beyaz Eşya Servisleri

0553 657 3592

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Özellikle klimaların aktif ısıtmaması gibi problemleri anında yok etmektedir. Sadece kombi ve şofben gibi ürünleriniz için servis vermiyoruz, klima şofben kazan – brulör gibi diğer ürünleriniz için de hemen bizi arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ortaya çıkan tatsız arızaların çözümü içerisinde ayrı bir çaba harcıyorsunuz. Çamaşır makinesi servisi hizmeti almak ürününüzün performansında artış sağlayacaktır. 

Personelimiz sorunlarınızın çözümünde çeşitli usuller uygular sorunun nedenlerine kadar inerler. 

Hizmetimizden memnun kalan müşterilerimizin referanslarıyla sektöründe hızlı adımlarla büyümeye devam etmektedir. Bursa beyaz eşya servisi olarak, güler yüzlü, eğitimli, kendi bünyesinde oto kontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden ekibimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, en uygun servis araçlarımız ile en kısa sürede birinci sınıf hizmet vermekteyiz. çamaşır makinesi kazan ve yedek parça değişimi, çamaşır ve kurutma makinesi kurulum ve kontrolü, çamaşır makinesi rutin bakım ve onarımı için hattımıza bağlanın.

En çok kullandığımız ve asla vazgeçemeyeceğimiz bir beyaz eşyadır "çamaşır makineleri". Nosab bölgesindeki beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili olarak verilir. Zamanla makinenizin tambur ve boşaltma pompasında kireç, yağ, leke ve mineral tortularından meydana gelmiş tıkanıklıklarla karşılaşabilirsiniz. Kullanma talimatlarına uyarak kullandığınız ve periyodik bakımlarını aksatmadığınız her cihaz uzun yıllar hiç bir sorun çıkarmadan sizin hizmetinizde çalışmaya devam edecektir. Beyaz eşya alırken yükümlülükleri şansa bırakmayınız. Klimanızı ilk çalıştırdığınızda bir koku çıkıyorsa klima temizliği yaptırmadan o klimayı bir daha asla çalıştırmayın. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla etkili ve kalıcı çözümler üreterek ürünlerinin orijinal yedek parça siparişlerini en hızlı durumda adresinize ulaştırıyor. 

Bursa beyaz eşya servisi olarak, çakmak ayarlarının yapılmasıni sğlıyoruz. Teknik destek alma zamanı sadece bir sorun yaşandığı an değildir. Çağrı merkezimizden bizi arayabilir ve istediğiniz tüm soruları bize sorabilirsiniz.