Bursa Asansör Firmaları

Asansör Tamir Bakım Firmaları
Yetkili Kişi : Asansör Tamir Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Bursa Asansör Firmaları

0546 625 8271

Bursa Asansör Bakım Yerleri

Asansör bakımında, otomatik kapı kat ve kabin eşiklerinin temizlenmesi yapılmaktadır. Asansör faaliyet alanında kusursuz firma olmak amacımızdır. Montaj ve servis sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimize akılcı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktayız. 


Asansör sektöründe yönelik hizmette kalite, güven ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma teknikleri geliştirmek ve sürekliliğini sağlayıcı araştırmalar yapmak amacımızdır. Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirerek müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek kalite politikamızdır. Sizin veya son kullanıcılarınızın ekipmanlarla ilgili bir sorunu olduğunda, müşteri yükümlülükleri merkezimiz arayabileceğiniz ilk noktadır. 

Asansörünüzün modernize edilmesi, geleceğe yapılan bir yatırım olup güvenlik ve verimliliği artırır. Memnuniyeti hedef alan hızlı ve çözüm üreten bir firma olmaya adıyoruz kendimizi . Asansörler, binalarda, villa içlerinde, hastanelerde, okullarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda ve tüm işyerlerinde önemli bir taşıma sistemi olarak kullanılmaktadırlar. . Her yönüyle hayatımızı kolaylaştıran asansörler çözüm ortaklarımız vasıtası ile pamuk ipliğine bağlı olan hayatlarımızı sağlıklı halatlara bağlama konularında ısrarlıyız. Yasal mevzuatları yerine getirilmiş asansör, sağlıklı asansördür. Arızalanan asansörünüz için firmamızı telefonla arayarak asansör servis kodunuzu bildirmeniz yeterlidir. Zaman arasında yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir.