Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi- servisleri
Yetkili Kişi : beyaz eşya tamircisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

 

02242501606

 

çamaşır makinesi tamir hizmeti için bizi şimdi arayın. Çamaşır makinesi giriş suyunun basıncı fazla olabilir, şebeke suyu muslukları kısılarak makinenin giriş suyu basıncı düşürülmelidir. Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız en az 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. numaralı telefondan bize ulaşarak, hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

Bursa ilinin hemen hemen tüm bölgelerine hızlı bir durumda ulaşarak, yaşadığınız sorunlara çözüm buluyoruz. tüm beyaz eşya, klima, kombi markalarına hizmet sunuyor ve sizlere bakım / onarımı yapılan cihazlarınıza işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. beyaz eşya tamir ve bakım servisi faaliyet alanında uzman teknisyen kadromuz beyaz eşya tamir ve bakım servisi olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmektedir. 

Klima tamiri ve montajı, yat buzdolabı tamiri, tekne buzdolabı, ve kombi uygulama hizmetlerinin yanında tüm ürün çeşitleri ve modelleri için bizlerden güvenle hizmet temin etmeniz için çalışmaktayız. Ev tipi veya sanayi tipi klima servisi hizmetini alın; rahat edin. numaramızı arayarak servis yazdırabilir ve cihazlarınızın arıza bakımını yaptırabilirsiniz. beyaz eşya servisimiz garantili yedek parça hizmeti vermektedir. Bizler, hattımız üzerinden sorunu ortadan kaldırmak ve sizlere gerekli olan tüm desteği sağlamak adına yardımcı oluyoruz. buzdolabı modellerinin hepsi için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Beyaz eşya sektörüne yıllarımızı verdik ve bu alanda yıllardır edindiğimiz tecrübe ve deneyimler doğrultusunda size en kesin ve garantili çalışmaları vereceğiz. 

Firmamız Bursa'nın her ilçesine hizmet vermektedir.